Ľudia

Ľudia prichádzajú na sviečkovanie z rôznych dôvodov. Majú zdravotné problémy, bolesti, sú chorí,  majú utrápené srdce alebo dušu, nevedia kam v živote, nemajú energiu, silu a chuť do života, chýba im radosť, pokoj, relax alebo chcú vyskúšať niečo nové a podobne. Každý pri sviečkovaní zažíva a cíti niečo iné, pre neho unikátne. Sú pocity a stavy, ktoré sú niektorým spoločné a sprevádzajú proces sviečkovania, a tiež mnohí pociťujú a zažívajú niekedy oveľa viac.

Tu si môžete prečítať, čo o sviečkovaní napísali naši klienti.

 Janka F.:

Na Zuzkine sviečkovanie ma priviedla kolegyňa. Priznám sa, nevedela som o tomto liečení dovtedy nič. Ale keď som počula, ako sa o tom rozpravajú, hňed ma to zaujalo. Zo začiatku to bola len zvedavosť, no keď som pocítila aký to má na mňa účinok, vedela som, že nie som u Zuzky posledný krát. Najsilnejší zážitok som mala pri základnom sviečkovaní, keď mi Zuzka sviečku priložila k pupku. V tej chvíli som pocítila, ako mi z pupku po oboch stranách do boku vystrelil akoby silný elektrický výboj a v tom istom momente ma premohol silný neutíchajúci plač. Cítila som akoby sa zo mňa uvolnili všetky hlboko skryté a utlačené bôle na duši. Tento plač viac menej trval celý čas, až kým sviečka nedohorela. Hneď potom sme robili sviečkovanie na srdcovej čakre, pri ktorom som cítila podobný účinok. Po tomto sviečkovaní som sa cítila úplne voľná a slobodná. Na fyzickom tele som sa cítila o 10 kg ľahšia. Akoby sa zo mňa uvoľnila
 všetka ťarcha. Tento zážitok bol pre mňa tak silný, že aj s dlhším odstupom času, vždy keď si na to spomeniem, mám slzy v očiach a cítim ten oslobodzujúci pocit a viem, že toto sviečkovanie si zase zopakujem. :)

 

Anna L.:

Na sviečkovanie som prišla, pretože som cítila potrebu sa očistiť od nepriaznivých a hlavne nie mojich energií, keďže cítim energie a pracujem s klientami. Počas terapie som najskôr cítila mierne brnenie v celom tele a neskor teplo a mierne tlaky v oblasti solar plexus, pocit akoby ma niečo “vysávalo”, ale zároveň odchádzalo, to čo malo preč. Neboli to vyslovene nepríjemné pocity, skôr som mala pocity celkového čistenia. Po vizualnej stránke som vnímala krásnu ukľudňujúcu zelenú lúku a neskor biele svetlo. Po sviečkovaní som sa cítila veľmi uvoľnená a s viac “zaostrenými” zmyslami, uľavilo sa mi a tiež som okamžite cítila prečistenie a “odštupľovanie” v oblasti tretieho oka, na čo sme sa zamerali. Pocit odľahčenia trval permanentne 2-3 týždne, neskôr postupne mizol až po opäť celkovo príjemný bežný každodenný stav.

 

Peter D. :

Prišiel som na doporučenie, že to môže pomôcť fyzicky aj psychicky. Počas sviečkovania som cítil mnoho pocitov, intenzívne preciťovanie tela, teplo, energetické nárazy, neskôr úplne uvoľnenie až tranz a bolo mi veľmi príjemne a uvoľnene. Po terapii som sa cítil odpočinutý,  uvoľnený a mal som chuť sa milovať :D Sviečkovanie mi pomohlo s bolesťami chrbta, proti stresu a celkovo sa uvoľniť.

 

Juraj K.:

Potreboval som si liečiť dušu. Sviečkovanie mi bolo odporučené počas bankovania. Na terapii som sa cítil príjemne, uvoľnený a myslím, že som aj zaspával. Po každej návšteve som sa cítil dobre, veselo, ukľudnený a aj sviečkovanie mi pomohlo ma nasmerovať, tam kam som asi chcel a tiež s blokáciami v miestach, kde sú čakry.

 

Katarína A. :

Na sviečkovanie som prišla na základe doporučení, v podstate som tejto metóde liečby ani neverila, ale v mojom prípade to bol asi štartovací bod čo sa týka vnímania určitých vecí. Zdravotné problémy som mala, ale netušila som vôbec z čoho pramenia. Pri prvom absolvovaní som necítila nič, nakoľko som samotnému procesu vôbec nerozumela a neverila a skôr som sa pýtala sama seba, že čo tam robím a prečo chcem veriť niečomu takému ako je táto terapia.  V podstate som si to nevedela ani vychutnať a užiť nakoľko som vôbec nebola presvedčená o tom, že robím dobrú vec pre seba a svoju myseľ. Veci sa začali otvárať časom, ako som sama začala pozorovať zmeny a uvedomovať si prečo chodím na sviečkovanie.

Totálne som vypla, moja myseľ vypla, čo v mojom prípade a ani v domácom prostredí sa mi nikdy nedarilo. Samotný fakt som si ani neuvedomovala. Moja myseľ pracovala stále, ani u kaderníčky, či kozmetičky neviem prežiť relax ako pri vnútornej očiste a terapii. Zmeny sa začali diať a stále sa dejú. Sviečkovanie bol prvý krok. Postupne sa mi začali otvárať iné dvere:-) Ešte stále prechádzam zmenami. 

Sviečky mi pomohl v tom zmysle, že som našla zdroj, ktorý potrebujem k existencii. Sama som nevedela nájsť zdroj energie, pri pocite vyčerpania som sa nevedela nabiť a pracovať ďalej, fungovať na princípe vyrovnania, bola som nervózna a veci som riešila v strese a zhone, bez uvoľnenia mysle a použitia racionálneho myslenia. Takže v tomto smere sa mi rozšírili obzory a začala som viacej pracovať sama so sebou. Ale sviečkovanie bolo len spúšťač, začali sa diať aj iné veci, ktoré ovplyvnili celkový proces a ovplyvňujú dodnes. Stále prechádzam zmenou cítim to. Neabsolvovala som veľa sedení, asi tak 3 – 4, ale prijala by som aj viac :-)

 

Simona J.:

Celý život som trpela menštruačnými bolesťami a nič mi nepomáhalo. Na odporučenie som začala chodiť na sviečkovanie a na moje prekvapenie už po niekoľkých sedeniach bolesti začali ustupovať, čo ma veľmi potešilo a v terapii som pokračovala. Pri terapii ružovej sviečky som mala taký blažený pocit, v sebe veľa lásky a aj okolie to pocítilo. Veci, ktoré stáli sa dali do pohybu a takisto partner pocítil, čo zo mňa vyžarovalo. Po sviečkovaní som sa cítila uvoľnená, ľahučká, taka očistená, akoby v eufórii. Sviečkovanie mi pomohlo zmierniť moje menštruačné bolesti až na minimum, na čom stále pracujeme. Je to krásna terapia a určite ju odporúčam každému.

 Janka F.:

Na Zuzkine sviečkovanie ma priviedla kolegyňa. Priznám sa, nevedela som o tomto liečení dovtedy nič. Ale keď som počula, ako sa o tom rozpravajú, hňed ma to zaujalo. Zo začiatku to bola len zvedavosť, no keď som pocítila aký to má na mňa účinok, vedela som, ze nie som u Zuzky posledý krát. Najsilnejší zážitok som mala pri základnom sviečkovaní, keď mi Zuzka sviečku priložila k pupku. V tej chvíli som pocítila, ako mi z pupku po oboch stranách do boku vystrelil akoby silný elektrický výboj a v tom istom momente ma premohol silný neutíchajúci plač. Cítila som akoby sa zo mňa uvolnili všetky hlboko skrýte a utláčené bôle na duši. Tento plač viac nemej trval celý čas, až kým sviečka nedohorela. Hned potom sme sme robili sviečkovanie na srdcovej čakre, pri ktorom som cítila podobný účinok. Po tomto svičkovaní som sa cítila úplne volná a slobodná. Na fyzickom tele som sa cítila o 10 kg ľahšia. Akoby sa zo mňa uvolnila
 všetka ťarcha. Tento zážitok bol pre mňa tak silný, že aj s dlhším odstupom času, vždy keď si na to spomeniem, mám slzy v očiach a cítim ten oslobodzujúci pocit a viem, že toto sviečkovanie si zase zopakujem. :)